elFinder file manager (7.x-0.7) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: User interface
ml: ഉപയോക്തൃ ഇന്റർഫേസ്

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Image settings
ml: ചിത്രങളുടെ ക്രമീകരണങ്ങൾ
