Eloqua Subscription Center (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Actions
pt: Ações

en: Display title
pt: Exibir título

en: Order
pt: Pedido

en: !name field is required.
pt: O campo !name é obrigatório.

en: Confirmation message
pt: Mensagem de confirmação
