Email Change Trigger (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Subject
ar: الموضوع

en: error
ar: خطأ

en: Message
ar: الرسالة

en: action
ar: إجراء

en: Sent email to %recipient
ar: أُرسل البريد إلى %recipient

en: Unable to send email to %recipient
ar: تعذّر إرسال البريد إلى %recipient

en: About
ar: حول
