Email Change Trigger (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Subject
lt: Tema

en: error
lt: klaida

en: Message
lt: Žinutė

en: action
lt: veiksmas

en: Sent email to %recipient
lt: Laiškas išsiųstas  %recipient

en: Unable to send email to %recipient
lt: Neįmano išsiųsti laiško %recipient

en: About
lt: Apie
