Email Change Trigger (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Subject
az: Mövzu

en: error
az: səhv

en: Message
az: Mesaj

en: action
az: hərəkət

en: Sent email to %recipient
az: %recipient e-poçt göndərildi

en: About
az: Haqqında
