Email Contact (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Subject
az: Mövzu

en: Message
az: Mesaj

en: mail
az: poçt

en: Your name
az: Adınız

en: Fields
az: Sahələr

en: Your message has been sent.
az: Mesajınız göndərildi.
