Embed Templates (7.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Type
id: Jenis

en: Cancel
id: Batal

en: Action
id: Tindakan

en: Edit
id: Sunting

en: Search
id: Pencarian

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Path
id: Jalur

en: Options
id: Opsi

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Location
id: Lokasi

en: Activity
id: Aktifitas

en: Embed
id: Lekatkan
