Embed Templates (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Type
ru: Тип

en: Cancel
ru: Отмена

en: Action
ru: Действие

en: Edit
ru: Редактировать

en: Search
ru: Поиск

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Path
ru: Путь

en: Options
ru: Настройки

en: Location
ru: Место

en: Activity
ru: Активность

en: Embed
ru: Вставить

en: Renderer
ru: Средство визуализации
