Embed Templates (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Action
he: פעולה

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: URL
he: כתובת URL

en: Path
he: מיקום

en: Location
he: מיקום

en: Note
he: הערות

en: Activity
he: פעילות

en: Embed
he: הטמעה
