Embed Templates (7.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Action
ne: कारवाही

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Path
ne: मार्ग

en: Location
ne: स्थान

en: Activity
ne: गतिविधि
