Embed Templates (7.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Type
ro: Tip

en: Cancel
ro: Anulare

en: Action
ro: Acțiune

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Path
ro: Cale

en: Location
ro: Locaţia

en: Activity
ro: Activitate

en: Embed
ro: Încorporat
