EMBridge (7.x-2.0-alpha1) - en to az translation catalogue (39 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: File information
az: Fayl məlumatı

en: Size
az: Ölçü

en: Search
az: Axtarış

en: Password
az: Parol

en: Weight
az: Çəki

en: Types
az: Tiplər

en: Category
az: Kateqoriya

en: Name
az: Ad

en: Display
az: Monitor

en: Attachment
az: Qoşma

en: Upload
az: Yükləmə

en: Hostname
az: Host adı

en: Width
az: Eni

en: Allowed file extensions
az: İcazə verilən fayl uzantıları

en: File upload error. Could not move uploaded file.
az: Fayl yükləmə xətası. Yüklənmiş faylı köçürmək mümkün olmadı.

en: Maximum upload size
az: Maksimum yükləmə ölçüsü

en: The directory %directory does not exist.
az: %directory mövcud deyil.

en: About
az: Haqqında

en: Not enabled
az: Aktiv deyil

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
az: Təhlükəsizlik səbəbi ilə yükləmənizin adı %filename olaraq dəyişdirildi.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
az: %fayl faylını saxlamaq mümkün olmadı. Naməlum xəta baş verib.

en: The specified file %name could not be uploaded.
az: Göstərilən %name faylı yükləmək mümkün olmadı.

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Progress indicator
az: Tərəqqi göstəricisi

en: Bar with progress meter
az: Tərəqqi sayğacı olan bar

en: Throbber
az: Trobber

en: Starting upload...
az: Yükləmə başlayır...

en: Uploading... (@current of @total)
az: Yüklənir... (@current @total)

en: Enabled (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)
az: Aktiv edildi (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL yükləmə prosesi</a>)

en: Upload progress
az: Yükləmə tərəqqi

en: Upload destination
az: Təyinatı yükləyin

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
az: Son faylların harada saxlanacağını seçin. Şəxsi fayl yaddaşı ictimai fayllardan əhəmiyyətli dərəcədə daha çox yükə malikdir, lakin bu sahədəki fayllara məhdud giriş imkanı verir.

en: Add a new file
az: Yeni fayl əlavə edin

en: The description may be used as the label of the link to the file.
az: Təsvir fayla keçidin etiketi kimi istifadə edilə bilər.
