EMBridge (7.x-2.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (66 entries)

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: Operations
fa: عملیات

en: Remove
fa: حذف

en: Description
fa: شرح

en: Enabled
fa: فعال

en: File information
fa: اطلاعات فایل

en: Login
fa: ورود

en: Size
fa: اندازه

en: Search
fa: جستجو

en: Password
fa: گذرواژه

en: Weight
fa: وزن

en: Types
fa: انواع

en: Category
fa: دسته بندی

en: Name
fa: نام

en: Archives
fa: آرشیوها

en: Display
fa: نمایش

en: Attachment
fa: پیوست

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Not found
fa: پیدا نشد

en: Hostname
fa: نام میزبان

en: Width
fa: عرض

en: Media
fa: رسانه

en: Port
fa: درگاه

en: Documents
fa: اسناد

en: Allowed file extensions
fa: پسوندهای فایل مجاز

en: File upload error. Could not move uploaded file.
fa: خطای بارگذاری فایل. فایل بارگذاری شده نمی‌تواند منتقل شود.

en: Maximum upload size
fa: حداکثر اندازه بارگذاری

en: The directory %directory does not exist.
fa: پوشه %directory وجود ندارد.

en: About
fa: درباره

en: Not enabled
fa: غیرفعال

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
fa: به دلایل امنیتی، بارگذاری شما به %filename تغییر نام داده شد.

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
fa: فایل %file نمی‌تواند ذخیره شود، زیرا از محدودیت %maxsize حداکثر حجم قابل بارگذاری تجاوز نموده است.

en: The file %file could not be saved, because the upload did not complete.
fa: فایل %file نتوانست ذخیره شود، زیرا بارگذاری کامل انجام نشد.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
fa: فایل %file نمی‌تواند ذخیره شود. یک خطای ناشناخته رخ داده است.

en: The specified file %name could not be uploaded.
fa: فایل مشخص شده %name نمی‌تواند بارگذاری شود.

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Progress indicator
fa: نشانگر پیشرفت

en: Bar with progress meter
fa: میله‌ای همراه با علامت پیشرفت

en: Throbber
fa: چرخنده

en: Starting upload...
fa: شروع بارگذاری...

en: Uploading... (@current of @total)
fa: بارگذاری... (@current از @total)

en: Enabled (<a href="http://php.net/manual/en/apc.configuration.php#ini.apc.rfc1867">APC RFC1867</a>)
fa: فعال (<a href="http://php.net/manual/en/apc.configuration.php#ini.apc.rfc1867">APC RFC1867</a>)

en: Enabled (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)
fa: فعال (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)

en: Upload progress
fa: پیشرفت بارگذاری

en: User information
fa: اطلاعات کاربر

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
fa: این فیلد ID یک فایل را به صورت عدد صحیح نگهداری می‌کند.

en: Upload destination
fa: مقصد بارگذاری

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
fa: محلی‌ که فایل‌های نهایی بایستی ذخیره شوند را انتخاب کنید. ذخیره فایل خصوصی هزینه بیشتری از فایل‌های عمومی دارند، اما اجازه دسترسی محدود به فایل‌ها از میان این رشته را می‌دهد.

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
fa: مقداری مانند "512" (بایت), "80 KB" (کیلو بایت) or "50 MB" (مگا بایت) را برای محدود نمودن اندازه فایل وارد کنید. اگر آنرا خالی بگذارید اندازه فایل به محدودیت ارسال و محدودیت بارگذاری PHP محدود خواهد شد (محدودیت کنونی.<strong>%limit</strong>).

en: The list of allowed extensions is not valid, be sure to exclude leading dots and to separate extensions with a comma or space.
fa: لیست پسوندهای مجاز معتبر نیست. مطمئن شوید پسوندها با نقطه شروع نمی‌شوند و با فاصله یا کاما از هم جدا شده‌اند.

en: Add a new file
fa: افزودن یک فایل جدید

en: The description may be used as the label of the link to the file.
fa: توضیحات می‌تواند به عنوان برچسب پیوند به فایل استفاده گردد.

en: Files must be less than !size.
fa: فایل‌ها باید کوچکتر از !size باشند.

en: Allowed file types: !extensions.
fa: انواع فایل‌های مجاز: !extensions.

en: Images must be exactly !size pixels.
fa: تصاویر باید دقیقا !size پیکسل باشند.

en: Images must be between !min and !max pixels.
fa: تصاویر باید بین !min و !max پیکسل باشند.

en: Images must be larger than !min pixels.
fa: تصاویر باید بزرگتر از  !min پیکسل باشند.

en: Images must be smaller than !max pixels.
fa: تصاویر باید کوچکتر از !max پیکسل باشند.

en: An unrecoverable error occurred. Use of this form has expired. Try reloading the page and submitting again.
fa: یک خطای غیرقابل‌ترمیم رخ داد. استفاده از این فرم منقضی شده است. دوباره صفحه را بارگیری کنید و فرم را ارسال کنید.

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
fa: فایل انتخاب شده %filename نمی‌تواند بارگذاری شود. فقط فایل‌هایی با پسوند‌های زیر مجاز هستند: %extensions.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
fa: پسوندها را با فاصله یا کاما از هم جدا کنید و نقطه ابتدای آنها را ننویسید.

en: Weight for @title
fa: وزن @title

en: Weight for new file
fa: وزن برای فایل جدید

en: Choose a file
fa: یک فایل انتخاب کنید

en: @name field is required.
fa: فیلد @name اجباری است.
