EMBridge (7.x-2.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (25 entries)

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Size
ne: आकार

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Weight
ne: वजन

en: Types
ne: प्रकार

en: Category
ne: वर्ग

en: Name
ne: नाम

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Attachment
ne: संलग्न

en: Upload
ne: अपलोड

en: Hostname
ne: होष्टनाम

en: Width
ne: चौडाई

en: Media
ne: मिडिया

en: Maximum upload size
ne: अत्याधिक अपलोड मात्रा

en: The directory %directory does not exist.
ne: %directory डाईरेक्टरी अवस्थित छैन।

en: About
ne: बारेमा

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
ne: सुरक्षाको कारणले गर्दा तपाईले अपलोड गर्नुभएको फाईललाई %filename मा पुन:नामाकरण गरियो।

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
ne: फाईल %file बचत गर्न सकिएन किनभने यसको आकार अपलोडको लागि स्वीकृत अधिकतम आकार भन्दा बढी भयो।

en: The file %file could not be saved, because the upload did not complete.
ne: फाईल %file बचत गर्न सकिएन किनभने अपलोड कार्य पुरा भएन।
