EMBridge (7.x-2.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (86 entries)

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: File information
nl: Bestandsinformatie

en: Login
nl: Inloggen

en: Size
nl: Grootte

en: Search
nl: Zoeken

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Weight
nl: Gewicht

en: Types
nl: Soorten

en: Category
nl: Categorie

en: Name
nl: Naam

en: Archives
nl: Archieven

en: Display
nl: Weergeven

en: Attachment
nl: Bijlage

en: Upload
nl: Uploaden

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: Width
nl: Breedte

en: Port
nl: Poort

en: Documents
nl: Documenten

en: Allowed file extensions
nl: Toegestane bestandsextensies

en: File upload error. Could not move uploaded file.
nl: Fout bij uploaden van bestand. Geüpload bestand kon niet verplaatst worden.

en: Left Blank
nl: Leeg gelaten

en: Web Images
nl: Web afbeeldingen

en: Desktop Images
nl: Bureaubladafbeeldingen

en: Additional Extensions
nl: Aanvullende Uitbreidingen

en: Enter a list of additional file extensions for this upload field, seperated by commas.<br /> Entered extensions will be appended to checked items above.
nl: Voer een lijst in met aanvullende extensies voor dit uploadveld, gescheiden door komma's.<br /> Ingevoerde extensies worden aan de hierboven aangevinkte extensies toegevoegd.

en: Max Upload Size
nl: Maximale bestandsgrootte per upload

en: Files with the '%ext' extension are not allowed, please upload a file with a %exts extension.
nl: Bestanden met de extensie '%ext' zijn niet toegestaan. Upload een bestand met de extensie %exts.

en: The file '%filename' is too large (%filesize KB). Please upload a file %maxsize KB or smaller.
nl: Het bestand '%filename' is te groot (%filesize KB). Upload een bestand van %maxsize KB of minder.

en: Uploading a new file will replace the current file.
nl: Het uploaden van een nieuw bestand zal het huidige bestand overschrijven.

en: User uploaded file
nl: Door gebruiker geüpload bestand

en: Average uploaded file size
nl: Gemiddelde grootte van geüploade bestanden

en: Maximum upload size
nl: Maximumgrootte per upload

en: The directory %directory does not exist.
nl: De map %directory bestaat niet.

en: About
nl: Over

en: Not enabled
nl: Niet ingeschakeld

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
nl: Om veiligheidsredenen werd de naam van de upload gewijzigd in: %filename

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
nl: Het bestand %file kon niet worden opgeslagen omdat het groter is dan %maxsize, de maximaal toegelaten grootte voor uploads.

en: The file %file could not be saved, because the upload did not complete.
nl: Het bestand %file kon niet opgeslagen worden omdat de upload niet voltooid is.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
nl: Het bestand %file kon niet opgeslagen worden. Er is een onbekende fout opgetreden.

en: The specified file %name could not be uploaded.
nl: Het bestand %name kon niet worden geüpload.

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Leaving blank will use the default size.
nl: Als u dit leeg laat, zal de standaardgrootte worden gebruikt.

en: Width of the file field.
nl: Breedte van het bestandsveld.

en: Filesize (KB)
nl: Bestandsgrootte (KB)

en: Progress indicator
nl: Voortgangsindicator

en: Bar with progress meter
nl: Balk met voortgangsmeter

en: Throbber
nl: Activiteitsindicator

en: Starting upload...
nl: Upload starten ...

en: Uploading... (@current of @total)
nl: Aan het uploaden... (@current van @total)

en: Enabled (<a href="http://php.net/manual/en/apc.configuration.php#ini.apc.rfc1867">APC RFC1867</a>)
nl: <a href="http://php.net/manual/en/apc.configuration.php#ini.apc.rfc1867">APC RFC1867</a> staat aan

en: Enabled (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)
nl: <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL-uploadprogress</a> is ingeschakeld

en: Upload progress
nl: Uploadvoortgang

en: User information
nl: Gebruikersinformatie

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
nl: Dit veld slaat de ID van een bestand op als geheel getal.

en: Upload destination
nl: Uploadbestemming

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
nl: Selecteer waar de uiteindelijke bestanden moeten worden opgeslagen. Afgeschermde bestandsopslag geeft aanmerkelijk meer overhead dan openbare bestandsopslag, maar maakt selectieve toegang tot bestanden in dit veld mogelijk.

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
nl: Voer een waarde zoals '512' (bytes), '80 kB' (kilobytes) of '50 MB' (megabytes) in voor de maximale bestandsgrootte. Als dit veld leeg wordt gelaten dan bepalen de PHP-instellingen, 'maximum post' en 'file upload' de maximale grootte (de huidige limiet is <strong>%limit</strong>).

en: The list of allowed extensions is not valid, be sure to exclude leading dots and to separate extensions with a comma or space.
nl: De lijst met toegestane bestandsextensies is niet geldig, controleer of er geen punten gebruikt zijn en dat de extensies gescheiden zijn door een komma of spatie.

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
nl: De activiteitsindicator laat niet de voortgang zien. De voortgangsindicator is handig om de voortgang te zien bij grote uploads.

en: Add a new file
nl: Bestand toevoegen

en: The description may be used as the label of the link to the file.
nl: De beschrijving kan gebruikt worden als het label van de link naar het bestand.

en: Files must be less than !size.
nl: Bestanden moeten kleiner zijn dan !size.

en: Allowed file types: !extensions.
nl: Toegestane bestandstypen: !extensions.

en: Images must be exactly !size pixels.
nl: Afbeeldingen moeten exact !size pixels zijn.

en: Images must be between !min and !max pixels.
nl: Afbeeldingen moeten tussen !min en !max pixels zijn.

en: Images must be larger than !min pixels.
nl: Afbeeldingen moeten groter zijn dan !min pixels.

en: Images must be smaller than !max pixels.
nl: Afbeeldingen moeten kleiner zijn dan !max pixels.

en: An unrecoverable error occurred. Use of this form has expired. Try reloading the page and submitting again.
nl: Een onherstelbare fout heeft zich voorgedaan. De huidige pagina is verlopen. Ververs de pagina en dien het formulier opnieuw in.

en: no upload
nl: geen upload

en: Invalid URL.
nl: Ongeldige URL

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
nl: Het bestand %filename kan niet geüpload worden. Alleen bestanden met de volgende extensies zijn toegestaan: %extensions

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
nl: Scheid de extensies met een spatie of komma en plaats er geen punt voor.

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Weight for new file
nl: Gewicht voor nieuw bestand

en: Choose a file
nl: Een bestand kiezen

en: @name field is required.
nl: @name is een verplicht veld.

en: Enter the max file size a user may upload such as 2 MB or 800 KB. Your server has a max upload size of @size.
nl: Geef de maximale bestandsgrootte op die de gebruiker mag uploaden, zoals bijv. 2 MB of 800 KB. De server staat maximaal @size toe.

en: File size @value is not a valid filesize. Use a value such as 2 MB or 800 KB.
nl: Bestandsgrootte @value is geen geldige bestandsgrootte. Gebruik een waarde zoals bv. 2 MB of 800 KB.

en: An upload size of @value is too large, you are allow to upload files @max or less.
nl: Een uploadgrootte van @value is te groot. U kan bestanden van maximaal @max uploaden.

en: The "@name" option must contain a valid value. You may either leave the text field empty or enter a string like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes).
nl: De optie '@name' moet een geldige waarde bevatten. Laat het tekstveld leeg of voer een waarde in, zoals '512' (bytes), '80 kB' (kilobytes) of '50 MB' (megabytes).
