EMBridge (7.x-3.0-beta1) - en to lt translation catalogue (56 entries)

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: File information
lt: Failo informacija

en: Login
lt: Prisijungti

en: Size
lt: Dydis

en: Search
lt: Paieška

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Weight
lt: Svoris

en: Default
lt: Numatytasis

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: Upload
lt: Įkelti

en: Not found
lt: Nerasta

en: Selected
lt: Pasirinkta

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: System
lt: Sistema

en: Port
lt: Šliuzas

en: Allowed file extensions
lt: Leidžiami failų plėtiniai

en: File upload error. Could not move uploaded file.
lt: Failo įkėlimo klaida. Neįmanoma perkelti įkelto failo.

en: Maximum upload size
lt: Maksimalus atsiuntimo dydis

en: The directory %directory does not exist.
lt: Katalogas %directory neegzistuoja.

en: About
lt: Apie

en: Not enabled
lt: Neįjungta

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
lt: Saugumo sumetimais, jūsų siuntimas buvo pervadintas į %filename.

en: Editable
lt: Redaguojamas

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
lt: Nepavyko išsaugoti %file failo, nes jis viršijo %maxsize, maksimalų leidžiamą įkėliamo failo dydį.

en: The file %file could not be saved, because the upload did not complete.
lt: Nepavyko išsaugoti %file failo, nes įkėlimas nebuvo baigtas.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
lt: Nepavyko išsaugoti %file failo. Klaida nežinoma.

en: The specified file %name could not be uploaded.
lt: Nurodytas failas %name negali būti įkeltas.

en: Uses
lt: Naudoja

en: Progress indicator
lt: Progreso indikatorius

en: Bar with progress meter
lt: Juosta su progreso matuokliu

en: Throbber
lt: Pulsas

en: Starting upload...
lt: Pradedamas įkėlimas...

en: Uploading... (@current of @total)
lt: Įkeliama... (@current iš @total)

en: Enabled (<a href="http://php.net/manual/en/apc.configuration.php#ini.apc.rfc1867">APC RFC1867</a>)
lt: Įjungta (<a href="http://php.net/manual/en/apc.configuration.php#ini.apc.rfc1867">APC RFC1867</a>)

en: Enabled (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)
lt: Įjungta (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)

en: Upload progress
lt: Įkėlimo eiga

en: User information
lt: Nario informacija

en: Upload destination
lt: Įkėlimo paskirtis

en: Add a new file
lt: Pridėti naują failą

en: The description may be used as the label of the link to the file.
lt: Aprašymas bus matomas kaip nuorodos į failą žyma.

en: Files must be less than !size.
lt: Failas turi būtu mažesnis nei !size.

en: Allowed file types: !extensions.
lt: Leidžiami failų tipai: !extensions.

en: Images must be between !min and !max pixels.
lt: Paveikslėliai turi būt tarp !min ir !max pikselių.

en: Images must be larger than !min pixels.
lt: Paveikslėlis turi būt didesnis nei !min pikselių.

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
lt: Pasirinktas failas %filename negali būti įkeltas. Leidžiami tik failai su šiais plėtiniais: %extensions.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
lt: Atskirkite plėtinius tarpu arba kableliu ir nenaudokite "priekinio" taško.

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Weight for new file
lt: Naujo failo svoris

en: @name field is required.
lt: @name laukelis yra privalomas.
