EMBridge (7.x-3.0-beta1) - en to hy translation catalogue (35 entries)

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: File information
hy: ֆայլի մասին ինֆորմացիա

en: Size
hy: Չափ

en: Search
hy: Որոնել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Attachment
hy: Կցորդ

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Not found
hy: Չի գտնվել

en: Selected
hy: ընտրված

en: Hostname
hy: Հոստի անուն

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: System
hy: Համակարգ

en: Port
hy: Պորտ

en: File upload error. Could not move uploaded file.
hy: Ֆայլի վերբեռնման սխալ։ Չհաջողվեց տեղափոխել վերբեռնված ֆայլը։

en: Not enabled
hy: Ակտիվ չի

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
hy: Անվտանգության նկատառումներից ելնելով Ձեր արտաբեռնումը վերանվանվել է %filename:

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
hy: Ֆայլը չի կարող  պահպանվել, քանի որ այն գերազանցել է վերբեռնումների առավելագույն թույլատրված չափը:

en: The file %file could not be saved, because the upload did not complete.
hy: %file ֆայլը չի կարող պահպանվել, քանի որ վերբեռնումը մնաց անավարտ։

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
hy: Ֆայլը չի կարող պահպանվել: Անհայտ սխալ է տեղի ունեցել:

en: The specified file %name could not be uploaded.
hy: Սահմանված ֆայլը %name  չի կարող վերբեռնվել:

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: Starting upload...
hy: Վերբեռնումը սկսվում է․․

en: Uploading... (@current of @total)
hy: Վերբեռնում... (@current of @total)

en: Upload progress
hy: Վերբեռնման առաջընթաց

en: Add a new file
hy: Նոր ֆայլ ավելացնել

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը

en: Weight for new file
hy: Նոր ֆայլի կշիռը
