Emma Block (7.x-2.1) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Email address
id: Alamat email

en: Cancel
id: Batal

en: Edit
id: Sunting

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Settings
id: Pengaturan

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: Save
id: Simpan

en: Group ID
id: ID Grup

en: Other
id: Lainnya

en: First name
id: Nama depan

en: Last name
id: Nama belakang

en: Update settings
id: Pengaturan pemutakhiran
