Grindflow Endicia Cloud (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Dimensions
ar: الأبعاد

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Continue
ar: متابعة

en: Options
ar: الخيارات

en: Module
ar: الوحدة

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Save changes
ar: حفظ التغييرات

en: Print
ar: الطباعة

en: Account
ar: الحساب

en: Card
ar: بطاقة
