Grindflow Endicia Cloud (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (36 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Edit
ru: Редактировать

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: Dimensions
ru: Размеры

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Continue
ru: Продолжить

en: Options
ru: Настройки

en: Module
ru: Модуль

en: Click here
ru: Нажмите здесь

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Save changes
ru: Сохранить изменения

en: Phone number
ru: Номер телефона

en: Refund
ru: Возврат

en: First-Class Mail
ru: Почта 1 класс

en: Priority Mail
ru: Срочная почта

en: Parcel Post
ru: Почтовая служба

en: Media Mail
ru: Мультимедийная почта

en: Library Mail
ru: Библиотечная почта

en: Letter
ru: Буква

en: Print
ru: Печать

en: Flat
ru: Плоский

en: Account
ru: Учётная запись

en: Tracking number
ru: Отслеживаемый номер

en: Declared value
ru: Указанное значение

en: Origin address
ru: Оригинальный адрес

en: Preset name
ru: Имя пресета

en: Credentials
ru: Полномочия

en: click here
ru: нажмите здесь

en: Card
ru: Карточка

en: Forever
ru: Навсегда
