Grindflow Endicia Cloud (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (29 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Dimensions
da: Dimensioner

en: Unknown
da: Ukendt

en: Continue
da: Fortsæt

en: Options
da: Valg

en: Module
da: Modul

en: Click here
da: Klik her

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Save changes
da: Gem ændringer

en: Phone number
da: Telefonnummer

en: Refund
da: Refusion

en: Print
da: Udskriv

en: Account
da: Konto

en: Tracking number
da: Trackingnummer

en: Declared value
da: Opgivet værdi

en: Origin address
da: Oprindelig adresse

en: Credentials
da: Brugeroplysninger

en: click here
da: klik her

en: Card
da: Kort

en: Forever
da: Altid

en: Go Back
da: Tilbage
