Grindflow Endicia Cloud (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: E-mail
id: Email

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Description
id: Deskripsi

en: Edit
id: Sunting

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Weight
id: Bobot

en: Settings
id: Pengaturan

en: Dimensions
id: Dimensi

en: Unknown
id: Tak dikenal

en: Continue
id: Lanjutkan

en: Options
id: Opsi

en: Module
id: Modul

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Save changes
id: Simpan perubahan

en: Phone number
id: Nomor telepon

en: Print
id: Cetak

en: Account
id: Keanggotaan

en: Credentials
id: Kredensial
