Grindflow Endicia Cloud (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Dimensions
ro: Dimensiuni

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Continue
ro: Continuare

en: Options
ro: Opţiuni

en: Module
ro: Modul

en: Configuration
ro: Configurație

en: Save changes
ro: Salvare schimbări

en: Phone number
ro: Număr de telefon

en: Refund
ro: Rambursare

en: Print
ro: Printare

en: Account
ro: Cont
