Entity API (7.x-1.0-beta11) - en to sr translation catalogue (31 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Author
sr: Аутор

en: Subject
sr: Предмет

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Weight
sr: Тежина

en: Parent
sr: Надређен

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: Path
sr: Путања

en: Text
sr: Текст

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Last login
sr: Задња пријава

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: None.
sr: Ништа.

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: MIME type
sr: MIME тип

en: Text format
sr: Формат текста

en: Login page
sr: Страница за пријављивање

en: The URL of the site's login page.
sr: <em>URL</em> од странице за пријаву на сајту.

en: View mode
sr: Врста приказа
