Entity API (7.x-1.0-beta9) - en to hy translation catalogue (54 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Home page
hy: Գլխավոր էջ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Parent
hy: Ծնող

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Book
hy: Գիրք

en: Export
hy: Արտահանել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Path
hy: Ուղի

en: Text
hy: Տեքստ

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Node
hy: Նոդ

en: Revision ID
hy: Վերանայման ID

en: Comment ID
hy: Մեկնաբանության ID

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Poll duration
hy: Հարցման տևողությունը

en: Poll votes
hy: Հարցման ձայների քանակ

en: File ID
hy: Ֆայլի  ID

en: File name
hy: Ֆայլի անունը

en: File size
hy: Ֆայլի չափը

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Vocabulary ID
hy: Բառարանի ID

en: Last login
hy: Վերջին մուտքը

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: IP Address
hy: IP հասցե

en: Date created
hy: Ամսաթիվը ստեղծված է

en: Language neutral
hy: Չեզոք լեզու

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: MIME type
hy: MIME տեսակը

en: Machine-readable name
hy: Մեքենայաընթեռնելի տվյալների անունը:

en: Text format
hy: Տեքստի ֆորմատ

en: The name left by the comment author.
hy: Մեկնաբաության հեղինակի կողմից գրված անունը:

en: The URL of the comment.
hy: Մեկնաբանության հղումը

en: Edit URL
hy: Փոփոխել հղումը

en: The URL of the comment's edit page.
hy: Մեկնաբաության փոփոխության հղումը:

en: The date the comment was posted.
hy: Մեկնաբանության տեղադրման ամսաթիվ:

en: Date changed
hy: Ամսաթիվը փոփոխված է

en: Revision log message
hy: Էջի փոփոխումների տեղեկամատյանի հաղորդագրությունը:

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
