Entity API (7.x-1.0-beta9) - en to ne translation catalogue (30 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Author
ne: लेखक

en: Subject
ne: विषय

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Home page
ne: गृह पृष्ठ

en: Weight
ne: वजन

en: Parent
ne: मूल

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Book
ne: पुस्तक

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Path
ne: मार्ग

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Node
ne: नोड

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Poll duration
ne: चुनाब को अवाधि

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Language neutral
ne: भाषा निष्पक्ष

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
