Entity API (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (152 entries)

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Suffix
gl: Sufixo

en: Operations
gl: Operacións

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Author
gl: Autor/a

en: Subject
gl: Asunto

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Comments
gl: Comentarios

en: Home page
gl: Páxina de inicio

en: Weight
gl: Peso

en: Parent
gl: Pai

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Import
gl: Importar

en: Book
gl: Libro

en: Export
gl: Exportar

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Summary
gl: Resumo

en: Path
gl: Ruta

en: Display
gl: Visualización

en: Text
gl: Texto

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Files
gl: Ficheiros

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Node
gl: Nodo

en: Active
gl: Activo

en: Taxonomy terms
gl: Termos de taxonomía

en: Custom
gl: Personalizado

en: Revision ID
gl: ID da revisión

en: Comment ID
gl: ID do comentario

en: Published
gl: Publicado

en: Poll duration
gl: Duración da enquisa

en: Poll votes
gl: Votos da enquisa

en: File ID
gl: ID do ficheiro

en: File name
gl: Nome do ficheiro

en: File size
gl: Tamaño do ficheiro

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Vocabulary ID
gl: ID do vocabulario

en: Term ID
gl: ID do termo

en: Last access
gl: Último acceso

en: Last login
gl: Último inicio de sesión

en: Overridden
gl: Sobreescrito

en: Nodes
gl: Nodos

en: Owner
gl: Propietario

en: List type
gl: Tipo de lista

en: Users
gl: Usuarios

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: IP Address
gl: Enderezo IP

en: Granularity
gl: Granularidade

en: None.
gl: Ningún.

en: Blocked
gl: Bloqueado

en: Parent terms
gl: Termos pais

en: revert
gl: volver

en: Date created
gl: Data de creación

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Slogan
gl: Eslogan

en: Language neutral
gl: Idioma neutral

en: Interface language
gl: Idioma da interface

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Node count
gl: Conteo de nodos

en: Number of views
gl: Número de lecturas

en: Default theme
gl: Tema predeterminado

en: clone
gl: clon

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: User roles
gl: Roles de usuario

en: export
gl: exportar

en: translate
gl: traducir

en: Users who have created accounts on your site.
gl: Usuarios que se rexistraron e teñen conta neste sitio.

en: MIME type
gl: Tipo MIME

en: The MIME type of the file.
gl: O tipo MIME do arquivo.

en: Current date
gl: Data actual

en: Comment count
gl: Conta dos comentarios

en: The title of the node.
gl: O título do nodo.

en: The date the node was posted.
gl: A data que o nodo foi enviado.

en: Views today
gl: Vistas hoxe

en: Machine-readable name
gl: Nome lexíbel pola máquina

en: This account's default language for e-mails, and preferred language for site presentation.
gl: A lingua predefinida da conta para os correos-e, e lingua preferida para a visualización do sitio.

en: Text format
gl: Formato do texto

en: The name of the site.
gl: O nome do sitio.

en: manage fields
gl: administrar campos

en: The unique ID of the comment.
gl: O ID único do comentario.

en: The IP address of the computer the comment was posted from.
gl: A dirección IP do ordenador dende a que foi enviado o comentario.

en: The name left by the comment author.
gl: O nome deixado polo autor comentario.

en: The email address left by the comment author.
gl: O correo electrónico deixado polo autor do comentario.

en: The home page URL left by the comment author.
gl: A URL da páxina do autor do comentario.

en: The URL of the comment.
gl: A URL do comentario.

en: Edit URL
gl: Editar URL

en: The URL of the comment's edit page.
gl: A URL da páxina de edición do comentario.

en: The date the comment was posted.
gl: Data na que foi enviado o comentario.

en: The comment's parent, if comment threading is active.
gl: O comentario pai, se o fío de comentarios está activado.

en: The node the comment was posted to.
gl: O nó o que enviou o comentario.

en: The number of comments posted on a node.
gl: O número de comentarios enviados a un nodo.

en: New comment count
gl: Nova conta de comentarios

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
gl: A cantidade de comentarios enviados a un nodo dende a última vez que o usuario o visitou

en: The type of the node.
gl: O tipo de nodo.

en: The language the node is written in.
gl: O idioma no que está escrito o nodo.

en: The URL of the node.
gl: A URL do nodo.

en: The URL of the node's edit page.
gl: A URL da páxina de edición do nodo.

en: Date changed
gl: Data modificada

en: The date the node was most recently updated.
gl: A data de actualización máis recente do nodo.

en: The author of the node.
gl: O autor do nodo.

en: Poll winner
gl: Ganador de enquisa

en: The winning poll answer.
gl: A resposta ganadora da enquisa.

en: Poll winner votes
gl: Votos da opción ganadora da enquisa

en: The number of votes received by the winning poll answer.
gl: A cantidade de votos recibidos pola resposta ganadora da enquisa.

en: Poll winner percent
gl: Porcentaxe da opción ganadora da enquisa

en: The percentage of votes received by the winning poll answer.
gl: O porcentaxe de votos recibidos pola opción ganadora da enquisa.

en: The number of visitors who have read the node.
gl: A cantidade de visitantes que leron o nodo.

en: The number of visitors who have read the node today.
gl: A cantidade de visitantes que leron o nodo hoxe.

en: Last view
gl: Última visita

en: The date on which a visitor last read the node.
gl: A data na que un visitante accedeu por última vez o nodo.

en: The slogan of the site.
gl: O eslogan do sitio

en: The administrative email address for the site.
gl: O correo electrónico de administración do sitio.

en: The URL of the site's front page.
gl: A URL da páxina principal do sitio.

en: Login page
gl: Páxina de inicio de sesión

en: The URL of the site's login page.
gl: a URL da páxina de inicio de sesión no sitio.

en: The unique ID of the uploaded file.
gl: O ID único do arquivo subido o servidor.

en: The name of the file on disk.
gl: O nome do arquivo no disco.

en: The web-accessible URL for the file.
gl: A URL do arquivo accesible a través da web.

en: The date the file was most recently changed.
gl: A data da modificación máis recente do arquivo.

en: The user who originally uploaded the file.
gl: O usuario que orixinalmente subiu o ficheiro.

en: The unique ID of the taxonomy term.
gl: O ID único do termo de taxonomía.

en: The name of the taxonomy term.
gl: O nome do termo de taxonomía.

en: The optional description of the taxonomy term.
gl: A descrición opcional do termo de taxonomía.

en: The number of nodes tagged with the taxonomy term.
gl: O número de nodos etiquetados co termo de taxonomía.

en: The URL of the taxonomy term.
gl: La URL do termo de taxonomía.

en: The vocabulary the taxonomy term belongs to.
gl: O vocabulario de taxonomía o que pertence o termo.

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
gl: O ID único do vocabulario de taxonomía

en: The name of the taxonomy vocabulary.
gl: O nome do vocabulario de taxonomía.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
gl: A descrición opcional do vocabulario de taxonomía.

en: Term count
gl: Conteo de termos

en: The number of terms belonging to the taxonomy vocabulary.
gl: O número de termos pertencentes ao vocabulario de taxonomía.

en: The unique ID of the user account.
gl: O ID único da conta de usuario.

en: The login name of the user account.
gl: O nome de inicio de sesión da conta de usuario.

en: The email address of the user account.
gl: O enderezo de correo-eletrónico da conta de usuario.

en: The URL of the account profile page.
gl: A URL da páxina do perfil da conta.

en: The date the user last logged in to the site.
gl: A data na que o último usuario identificouse na páxina web.

en: The date the user account was created.
gl: A data na que se creou a conta de usuario.

en: All parent terms
gl: Todos os termos pais

en: manage display
gl: xestionar presentación

en: Revision log message
gl: Mensaxe do historial de revisións

en: Current page
gl: Páxina actual

en: View mode
gl: Modo de vista
