Entity API (7.x-1.6) - en to lt translation catalogue (156 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Author
lt: Autorius

en: yes
lt: taip

en: Subject
lt: Tema

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Comments
lt: Komentarai

en: Home page
lt: Pirmas puslapis

en: Weight
lt: Svoris

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Import
lt: Importuoti

en: Book
lt: Knyga

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Summary
lt: Įžanga

en: Path
lt: Kelias

en: Display
lt: Rodymas

en: Text
lt: Tekstas

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Email
lt: El. paštas

en: Files
lt: Failai

en: User ID
lt: Nario ID

en: no
lt: ne

en: Created
lt: Sukurta

en: Node
lt: Mazgas

en: Active
lt: Aktyvus

en: Taxonomy terms
lt: Sistematikos terminai

en: Custom
lt: Savitas

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: Comment ID
lt: Komentaro ID

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Revisions
lt: Versijos

en: Poll duration
lt: Apklausos trukmė

en: Poll votes
lt: Balsai

en: File ID
lt: Failo ID

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: File size
lt: Failo dydis

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Vocabulary ID
lt: Žodyno ID

en: Term ID
lt: Termino ID

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Last login
lt: Paskutinis prisijungimas

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: Nodes
lt: Mazgai

en: Owner
lt: Savininkas

en: List type
lt: Sąrašo tipas

en: Users
lt: Nariai

en: Anonymous
lt: Svečias

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: Granularity
lt: Detalumas

en: Entity
lt: Esybė

en: None.
lt: Joks.

en: Fixed
lt: Fiksuotas

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: Parent terms
lt: Tėviniai terminai

en: revert
lt: sugrąžinti

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Slogan
lt: Šūkis

en: Language neutral
lt: Kalbai neutralus

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Node count
lt: Mazgų kiekis

en: Number of views
lt: Peržiūrų skaičius

en: Default theme
lt: Numatytoji tema

en: clone
lt: klonuoti

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: User roles
lt: Narių rolės

en: export
lt: eksportuoti

en: translate
lt: išversti

en: Users who have created accounts on your site.
lt: Vartotojai, susikūrę paskyras jūsų svetainėje.

en: MIME type
lt: MIME tipas

en: The MIME type of the file.
lt: Failo MIME tipas.

en: Current date
lt: Dabartinė data

en: Comment count
lt: Komentarų kiekis

en: The title of the node.
lt: Mazgo pavadinimas.

en: The date the node was posted.
lt: Data kada mazgas buvo paskelbtas.

en: Views today
lt: Šiandienos peržiūros

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas

en: This account's default language for e-mails, and preferred language for site presentation.
lt: Įprasta paskyros kalba el. paštui ir pageidaujama svetainės atvaizdavimo kalba.

en: Text format
lt: Teksto formatas

en: The name of the site.
lt: Svetainės pavadinimas

en: manage fields
lt: valdyti laukelius

en: The unique ID of the comment.
lt: Unikalus komentaro ID

en: The IP address of the computer the comment was posted from.
lt: Komentatoriaus kompiuterio IP adresas.

en: The name left by the comment author.
lt: Vardas kurį įrašė komentaro autorius.

en: The email address left by the comment author.
lt: El. pašto adresas kurį įrašė komentaro autorius.

en: The home page URL left by the comment author.
lt: Svetainės URL kurį įrašė komentaro autorius.

en: The URL of the comment.
lt: Komentaro URL.

en: Edit URL
lt: Redaguoti URL

en: The URL of the comment's edit page.
lt: Komentaro redagavimo puslapio URL.

en: The date the comment was posted.
lt: Data kada komentaras buvo paskelbtas.

en: The comment's parent, if comment threading is active.
lt: Komentaro tėvukas jei komentarų medis įjungtas.

en: The node the comment was posted to.
lt: Mazgas kuris buvo pakomentuotas.

en: The number of comments posted on a node.
lt: Komentarų kiekis paskelbtas mazgui.

en: New comment count
lt: Naujų komentarų kiekis

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
lt: Komentarų kiekis paskelbtas mazgui nuo praėjusio skaitytojo apsilankymo.

en: The type of the node.
lt: Mazgo tipas.

en: The language the node is written in.
lt: Kalba, kuria mazgas parašytas.

en: The URL of the node.
lt: Mazgo URL.

en: The URL of the node's edit page.
lt: Mazgo redagavimo puslapio URL.

en: Date changed
lt: Data pasikeitė

en: The date the node was most recently updated.
lt: Data, kada mazgas buvo paskutinį kartą atnaujintas.

en: The author of the node.
lt: Mazgo autorius.

en: Poll winner
lt: Apklausos populiariausias

en: The winning poll answer.
lt: Populiariausias apklausos pasirinkimas.

en: Poll winner votes
lt: Apklausos populiariausio balsų skaičius

en: The number of votes received by the winning poll answer.
lt: Balsų skaičius, kurį gavo populiariausias apklausos pasirinkimas.

en: Poll winner percent
lt: Apklausos populiariausio procentas

en: The percentage of votes received by the winning poll answer.
lt: Balsų procentas, kurį gavo populiariausias apklausos pasirinkimas.

en: The number of visitors who have read the node.
lt: Lankytojų, kurie perskaitė mazgą, skaičius.

en: The number of visitors who have read the node today.
lt: Lankytojų, kurie perskaitė mazgą šiandien, skaičius.

en: Last view
lt: Paskutinė peržiūra

en: The date on which a visitor last read the node.
lt: Data, kada lankytojas paskutinį kartą perskaitė mazgą.

en: The slogan of the site.
lt: Svetainės šūkis.

en: The administrative email address for the site.
lt: Svetainės administratoriaus el. pašto adresas.

en: The URL of the site's front page.
lt: Svetainės pirmo puslapio URL.

en: Login page
lt: Prisijungimo puslapis

en: The URL of the site's login page.
lt: Svetainės prisijungimo puslapio URL.

en: The unique ID of the uploaded file.
lt: Unikalus įkelto failo ID.

en: The name of the file on disk.
lt: Failo, esančio diske, pavadinimas.

en: The size of the file, in kilobytes.
lt: Failo dydis kilobaitais.

en: The web-accessible URL for the file.
lt: Failo URL, kuriuo failas pasiekiamas per web.

en: The date the file was most recently changed.
lt: Paskutinio failo pakeitimo data.

en: The user who originally uploaded the file.
lt: Narys, kuris pirmas įkėlė failą.

en: The unique ID of the taxonomy term.
lt: Unikalus sistematikos termino ID.

en: The name of the taxonomy term.
lt: Sistematikos termino pavadinimas.

en: The optional description of the taxonomy term.
lt: Sistematikos termino neprivalomas aprašymas.

en: The number of nodes tagged with the taxonomy term.
lt: Mazgų, kurie susieti su šiuo sistematikos terminu, skaičius.

en: The URL of the taxonomy term.
lt: Sistematikos termino URL.

en: The vocabulary the taxonomy term belongs to.
lt: Žodynas, kuriam sistematikos terminas priklauso.

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
lt: Unikalus sistematikos žodyno ID.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
lt: Sistematikos žodyno pavadinimas.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
lt: Sistematikos žodyno neprivalomas aprašymas.

en: Term count
lt: Terminų skaičius

en: The number of terms belonging to the taxonomy vocabulary.
lt: Terminų, priklausančių sistematikos žodynui, skaičius.

en: The unique ID of the user account.
lt: Unikalus nario paskyros ID

en: The login name of the user account.
lt: Nario paskyros prisijungimo vardas.

en: The email address of the user account.
lt: Nario paskyros el. pašto adresas.

en: The URL of the account profile page.
lt: Nario paskyros puslapio URL.

en: The date the user last logged in to the site.
lt: Data kai narys buvo prisijungęs paskutinį kartą.

en: The date the user account was created.
lt: Data kai nario paskyra buvo sukurta.

en: Is new
lt: Yra naujų

en: manage display
lt: laukelių atvaizdavimas

en: Revision log message
lt: Versijos pakeitimo žinutė

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Add @label
lt: Pridėti @label
