Entity Abuse (7.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
ar: معطل

en: Required
ar: ضروري

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: User
ar: المستخدم

en: Operator
ar: العامل

en: Optional
ar: اختياري

en: Do not display
ar: لا تعرضها

en: Entity
ar: الكيان

en: Greater than
ar: أكبر من

en: Less than
ar: أصغر من

en: Entity type
ar: نوع الكيان
