Entity Abuse (7.x-1.0-beta2) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Disabled
es: Desactivado

en: Required
es: Obligatorio

en: General settings
es: Ajustes generales

en: User
es: Usuario

en: Operator
es: Operador

en: Optional
es: Opcional

en: Do not display
es: No mostrar

en: Entity
es: Entidad

en: Greater than
es: Mayor que

en: Equal to
es: Igual a

en: Less than
es: Menor que

en: Reason
es: Razón

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: Greater than or equal
es: Mayor o igual que

en: Less than or equal
es: Menor o igual que

en: Entity ID
es: ID de entidad
