Entity Abuse (7.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Required
ro: Necesar

en: General settings
ro: Setări generale

en: User
ro: Utilizator

en: Optional
ro: Opţional

en: Do not display
ro: Nu se afişează

en: Entity
ro: Entitate

en: Greater than
ro: Mai mare

en: Less than
ro: Mai mic

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Entity ID
ro: ID-ul entității
