Entity Abuse (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Required
az: Tələb olunur

en: User
az: İstifadəçi

en: Optional
az: Ehtiyacsız

en: Entity
az: Entiti

en: Greater than
az: -dən böyükdür

en: Less than
az: -dən az

en: Entity type
az: Varlıq növü
