Entity Abuse (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Required
lt: Privalomas

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: User
lt: Narys

en: Operator
lt: Operatorius

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Do not display
lt: Nerodyti

en: Entity
lt: Esybė

en: Greater than
lt: Daugiau nei

en: Less than
lt: Mažiau nei

en: Reason
lt: Priežastis

en: Entity type
lt: Entity tipas
