Entity Abuse (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Required
gl: Obrigatorio

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: User
gl: Usuario/a

en: Operator
gl: Operador

en: Optional
gl: Opcional

en: Do not display
gl: Non amosar

en: Greater than
gl: Maior que

en: Less than
gl: Menor que

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Entity ID
gl: ID da entidade
