Entity Agree (7.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Default
ca: Per defecte

en: Updated
ca: Actualitzat

en: User
ca: Usuari

en: All
ca: Tot

en: Roles
ca: Rols

en: Configuration
ca: Configuració

en: Role
ca: Rol

en: Entity
ca: Entitat

en: New
ca: Nou

en: Select
ca: Seleccioneu

en: All users
ca: Tots els usuaris

en: Button text
ca: Text del botó

en: IP address
ca: Adreça IP

en: Applies to
ca: S'aplica a

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat
