Entity Agree (7.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: User
hy: Օգտագործող

en: Roles
hy: Դերեր

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Role
hy: Դեր

en: IP address
hy: IP հասցե
