Entity Agree (7.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: All
ne: सबै

en: Roles
ne: भूमिका

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन
