Entity Agree (7.x-1.1-rc1) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Default
az: Susmaya görə

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: All
az: Hammısı

en: Roles
az: Rollar

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Role
az: Rollar

en: Entity
az: Entiti

en: New
az: Yeni

en: Select
az: Seçin

en: IP address
az: IP ünvanı
