Entity Agree (7.x-1.1-rc1) - en to ru translation catalogue (26 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Type
ru: Тип

en: Remove
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Default
ru: По умолчанию

en: Updated
ru: Обновлено

en: User
ru: Пользователь

en: All
ru: Все

en: Roles
ru: Роли

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Role
ru: Роль

en: Date/time
ru: Дата/время

en: Entity
ru: Сущность

en: New
ru: Новое

en: Select
ru: Выбрать

en: All users
ru: Все пользователи

en: Button text
ru: Текст на кнопке

en: IP address
ru: IP-адрес

en: Applies to
ru: Применить к

en: Checkbox
ru: Флажок

en: Agreement
ru: Пользовательское соглашение

en: Entity Type
ru: Тип сущности

en: Entity ID
ru: Идентификатор сущности

en: By role
ru: По ролям
