Entity Agree (7.x-1.1-rc2) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Default
gl: Predeterminado

en: Updated
gl: Actualizado

en: User
gl: Usuario/a

en: All
gl: Todo

en: Configuration
gl: Configuración

en: Role
gl: Rol

en: New
gl: Novo

en: Select
gl: Selección múltiple

en: All users
gl: Todos os usuario

en: Button text
gl: Texto do botón

en: IP address
gl: Enderezo IP

en: Entity ID
gl: ID da entidade
