Entity Agree (7.x-1.1-rc2) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Default
lt: Numatytasis

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: User
lt: Narys

en: All
lt: Visi

en: Roles
lt: Rolės

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Role
lt: Rolė

en: Date/time
lt: Data/laikas

en: Entity
lt: Esybė

en: New
lt: Naujas

en: Select
lt: Pasirinkti

en: All users
lt: Visi nariai

en: IP address
lt: IP adresas

en: Applies to
lt: Taikoma

en: Checkbox
lt: Žymimasis langelis/Checkbox
