Entity Agree (7.x-1.1-rc2) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Value
ur: قیمت

en: Type
ur: قِسم

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Default
ur: طے شدہ

en: ID
ur: شناخت
