Entity Backend Search (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (22 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: delete
ur: حذف کریں

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Username
ur: اسم صارف

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: Subject
ur: موضوع

en: Description
ur: وضاحت

en: Language
ur: زبان

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Search
ur: تلاش

en: Weight
ur: وزن

en: edit
ur: ترمیم

en: Default
ur: طے شدہ

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: never
ur: کبھی نہیں

en: Save settings
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: @time ago
ur: @time قبل
