Entity Backend Search (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (55 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Subject
az: Mövzu

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: On
az: Aktiv

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Weight
az: Çəki

en: Image
az: Şəkil

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Default
az: Susmaya görə

en: Update
az: Yeniləmə

en: View
az: Görünüş

en: never
az: heç vaxt

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Unknown
az: Naməlum

en: Created
az: Yaradıldı

en: Node
az: Material

en: Update options
az: Yeniləmə parametrləri

en: All
az: Hammısı

en: Off
az: Söndürülüb

en: Roles
az: Rollar

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Last access
az: Son icazə

en: Fields
az: Sahələr

en: blocked
az: bloklanıb

en: active
az: aktiv

en: Sortable
az: Çeşidlənən

en: Filters
az: Filtrlər

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: Full
az: Tam

en: No items selected.
az: Element seçilməyib.

en: The update has been performed.
az: Yeniləmə həyata keçirilib.

en: published
az: nəşr edilmişdir

en: @time ago
az: @time əvvəl

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: not published
az: nəşr olunmayıb

en: Sticky
az: Yapışqan

en: Used in
az: -də istifadə olunub

en: Not promoted
az: İrəlilənmir

en: Not sticky
az: Yapışqan deyil

en: User roles
az: İstifadəçi rolları

en: Posted in
az: Daxil edilib
