Entity Backend Search (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (43 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Subject
ne: विषय

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: On
ne: माथि

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: View
ne: दृश्य

en: Visible
ne: दृश्यात्मक

en: never
ne: कहिले पनि होइन

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Node
ne: नोड

en: Update options
ne: अपडेट गर्ने विकल्पहरू

en: All
ne: सबै

en: Roles
ne: भूमिका

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Last access
ne: अन्तिम पटक प्रवेश गरेको

en: blocked
ne: निषेध गरिएको

en: active
ne: सक्रिय

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस

en: The update has been performed.
ne: अपडेट भयो

en: published
ne: प्रकासित भएको

en: @time ago
ne: @time पूर्व

en: not published
ne: प्रकासित नभएको

en: Language neutral
ne: भाषा निष्पक्ष

en: Undefined language (@langcode)
ne: अपरिभाषित भाषा (@langcode)
