Entity Claim (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (49 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Approve
he: אשר

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: content
he: תוכן

en: Cancel
he: ביטול

en: view
he: צפיה

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Link
he: קישור

en: Settings
he: הגדרות

en: edit
he: עריכה

en: Update
he: עדכון

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: User
he: משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Are you sure you want to delete %title?
he: האמנם ברצונך למחוק את '%title'?

en: Update options
he: אפשרויות עדכון

en: Custom
he: מותאם

en: Published
he: מפורסם

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Operation
he: פעולה

en: Full
he: מלא

en: Authoring information
he: מידע על המחבר/ת

en: Leave blank for %anonymous.
he: השאר ריק עבור %anonymous.

en: Approved
he: מאושר

en: Pending
he: ממתינות

en: The update has been performed.
he: העדכון בוצע.

en: Publishing options
he: אפשרויות פרסום

en: The settings have not been saved because of the errors.
he: ההגדרות לא נשמרו בגלל שגיאות.

en: Processing
he: בתהליך

en: Output format
he: תבנית פלט

en: Select
he: בחר

en: Manage fields
he: ניהול שדות

en: The update has encountered an error.
he: העדכון נתקל בשגיאה.

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Bundle
he: חבילה

en: Delete link
he: מחיקת קישור

en: Edit link
he: עריכת קישור

en: - Any -
he: - הכל -

en: exposed
he: חשוף

en: An error occurred and processing did not complete.
he: ארעה שגיאה והעיבוד לא הסתיים.

en: Manage display
he: ניהול תצוגה
