Entity Claim (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (29 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Approve
ne: स्वीकार गर्नुहोस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: content
ne: विषयवस्तु

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: view
ne: दृश्य

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: View
ne: दृश्य

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Are you sure you want to delete %title?
ne: के तपाई साचिकै %title हटाउन चाहनुहुन्छ?

en: Update options
ne: अपडेट गर्ने विकल्पहरू

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Authored by
ne: लेखक

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Leave blank for %anonymous.
ne: %anonymous को लागि खाली छाड्नुहोस् ।

en: The update has been performed.
ne: अपडेट भयो

en: Processing
ne: प्रक्रिया हुदैछ

en: Bundle
ne: पोका
