Entity Claim (7.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (46 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: delete
ar: حذف

en: Status
ar: الحالة

en: Approve
ar: الموافقة

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: content
ar: المحتوى

en: Cancel
ar: إلغاء

en: view
ar: عرض

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Link
ar: رابط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: edit
ar: تحرير

en: Update
ar: تحديث

en: View
ar: عرض

en: Updated
ar: التحديث

en: User
ar: المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Are you sure you want to delete %title?
ar: هل أنت متأكد أنك راغب في حذف %title؟

en: Update options
ar: خيارات التحديث

en: Custom
ar: مخصص

en: Published
ar: منشور

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Operation
ar: عملية

en: Full
ar: كامل

en: Authoring information
ar: معلومات التاليف

en: Leave blank for %anonymous.
ar: دعها فارغة ل%anonymous.

en: Approved
ar: معتمد

en: Pending
ar: معلّق

en: The update has been performed.
ar: تم إجراء التحديث.

en: Publishing options
ar: خيارات النشر

en: The settings have not been saved because of the errors.
ar: لم يتم حفظ الإعدادات بسبب الأخطاء.

en: %title has been deleted.
ar: تم حذف %title.

en: Processing
ar: قيد المعالجة

en: Output format
ar: نسق الخروج

en: Manage fields
ar: تسيير الحقول

en: The update has encountered an error.
ar: حدث خطأ أثناء التحديث.

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Delete link
ar: رابط الحذف

en: - Any -
ar: - اختر -

en: An error occurred and processing did not complete.
ar: حدث خطأ ولم تكتمل المعالجة.

en: Manage display
ar: تسيير العرض
