Entity Claim (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (54 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Approve
ca: Aprova

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: content
ca: contingut

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: view
ca: mostra

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Link
ca: Enllaç

en: Settings
ca: Paràmetres

en: edit
ca: edita

en: Update
ca: Actualitza

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: Are you sure you want to delete %title?
ca: Esteu segur de voler esborrar %title?

en: Update options
ca: Actualitza les opcions

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Published
ca: Publicat

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Operation
ca: Operació

en: Full
ca: Complet

en: Authoring information
ca: Informació de l'autoria

en: Leave blank for %anonymous.
ca: Deixeu-ho en blanc per %anonymous.

en: Approved
ca: Aprovat

en: Pending
ca: Pendent

en: The update has been performed.
ca: S'ha realitzat l'actualització.

en: Publishing options
ca: Opcions de publicació

en: The settings have not been saved because of the errors.
ca: La configuració no s'ha desat degut als errors.

en: %title has been deleted.
ca: %title ha estat esborrat.

en: Processing
ca: Processant

en: Output format
ca: Format de sortida

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Manage fields
ca: Administra els camps

en: The update has encountered an error.
ca: L'actualització ha trobat un error.

en: Text to display
ca: Text a mostrar

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Delete link
ca: Enllaç d'esborrat

en: Edit link
ca: Enllaç d'edició

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: exposed
ca: exposat

en: An error occurred and processing did not complete.
ca: Ha succeït un error i el procés no s'ha completat.

en: Manage display
ca: Gestiona la presentació

en: Claim
ca: Demanda

en: Enable to override this field's links.
ca: Permet sobreescriure l'enllaç d'aquest camp.

en: Link this field to the original piece of content
ca: Enllaça aquest camp a la peça original de contingut

en: grouped
ca: agrupat
