Entity Claim (7.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (42 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Approve
az: Təsdiq edin

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: view
az: görünüş

en: Edit
az: Dəyiş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: edit
az: redaktə et

en: Update
az: Yeniləmə

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Update options
az: Yeniləmə parametrləri

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Anonymous
az: Anonim

en: Full
az: Tam

en: Leave blank for %anonymous.
az: %anonim üçün boş buraxın

en: The update has been performed.
az: Yeniləmə həyata keçirilib.

en: Deleted
az: Silindi

en: Publishing options
az: Nəşr seçimləri

en: Processing
az: Emal edilir

en: Output format
az: Çıxış formatı

en: Select
az: Seçin

en: Manage fields
az: Sahələri idarə edin

en: The update has encountered an error.
az: Yeniləmə xəta ilə üzləşdi.

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundle
az: Paket

en: - Any -
az: - Hər hansı -

en: exposed
az: məruz

en: An error occurred and processing did not complete.
az: Xəta baş verdi və emal tamamlanmadı.

en: Manage display
az: Ekranı idarə edin
